PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
Zapisy 2016/17
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Organizator
Giełda PLAS
.
Sezon 2016/17
.
.
Archiwum
PLAS - sezon 2015/2016
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
Galeria
.
PLAS - sezon 2014/2015
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
PLAS - sezon 2013/2014
Cały Terminarz
.
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
I LIGA wiosna 2014
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
.
I LIGA 2013
Tabela
Tabela A
Tabela B
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
Turniej Otwarcia
Mecze
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2012/2013
Cały Terminarz
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA 2013
Mecze
Tabela
Tabela A
Tabela B
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
.

ARCHIWUM
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2010/2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
PLAS - sezon 2009/2010
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Sezon - 2008/2009
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
.
Sezon 2007
Drużyny
Wyniki
.
Medaliści PLAS

Najlepszy zawodnik
nazwisko imię punkty
Witek Konrad (Rodzinka Rzeszów) 77
Ziobro Tomasz (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 57
Zawadzki Andrzej (7n/z wspaniałych Rzeszów) 55
Mączka Mateusz (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 45
Ziaja Grzegorz (Rodzinka Rzeszów) 40
Fabiński Adam (Jelczanka Rzeszów) 39
Pietrykowski Rafał (OKS Otoka Mrowla) 39
Żądło Łukasz (Jelczanka Rzeszów) 39
Hamerski Marcin (Rodzinka Rzeszów) 38
Strojek Wacław (7n/z wspaniałych Rzeszów) 37
Bielec Bartosz (Tipy.pl Rzeszów) 36
Miciuda Sebastian (Orły Babica) 35
Wójcik Olaf (Salos Rzeszów) 35
Zając Piotr (Tipy.pl Rzeszów) 35
Gościniak Krzysztof (Geodeci Rzeszów) 34
Pająk Tomasz (Rodzinka Rzeszów) 34
Rycak Konrad (Salos Rzeszów) 34
Gościniak Adam (Geodeci Rzeszów) 30
Pająk Dariusz (Rodzinka Rzeszów) 29
Lasota Sławomir (Retina Jaszczurex Rzeszów) 28
Leszkowicz Przemysław (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 28
Bandelak Tomasz (Geodeci Rzeszów) 27
Kachmarchyk Dmytro (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 27
Marszał Jakub (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 27
Rówiński Grzegorz (7n/z wspaniałych Rzeszów) 27
Wójcik Roman (Orły Babica) 26
Żydzik Adam (Gabciuch Lutoryż) 26
Możdżan Piotr (Tipy.pl Rzeszów) 24
Cach Łukasz (OKS Otoka Mrowla) 23
Jakubczyk Maciej (Rodzinka Rzeszów) 23
Pyrcz Krzysztof (Jelczanka Rzeszów) 23
Rutkowski Miłosz (Salos Rzeszów) 22
Sołopatycz Maciej (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 21
Cieślik Łukasz (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 20
Winiarz Mateusz (OKS Otoka Mrowla) 19
Lewicki Krzysztof (OKS Otoka Mrowla) 18
Matliński Mariusz (Tipy.pl Rzeszów) 18
Węgrzynek Maciej (7n/z wspaniałych Rzeszów) 18
Mitka Rafał (Salos Rzeszów) 15
Soboń Szymon (Salos Rzeszów) 15
Witek Marian (Rodzinka Rzeszów) 15
Zwoliński Karol (Salos Rzeszów) 15
Bober Andrzej (Jelczanka Rzeszów) 14
Gierlach Jakub (Salos Rzeszów) 14
Jarosz Mateusz (OKS Otoka Mrowla) 14
Polański Łukasz (Jelczanka Rzeszów) 14
Sieńko Jakub (OKS Otoka Mrowla) 14
Trojan Marcin (Salos Rzeszów) 13
Kałucki Konrad (Delta Rzeszów) 12
Rzegocki Damian (Gabciuch Lutoryż) 12
Burnatowski Jakub (Retina Jaszczurex Rzeszów) 11
Marcinowski Paweł (Orły Babica) 11
Pasternak Miłosz (Retina Jaszczurex Rzeszów) 11
Buczak Szymon (Retina Jaszczurex Rzeszów) 10
Drozd Grzegorz (Orły Babica) 10
Hus Tomasz (Delta Rzeszów) 10
Bobowski Rafał (7n/z wspaniałych Rzeszów) 9
Kluz Konrad (Geodeci Rzeszów) 9
Sitek Sebastian (Orły Babica) 9
Wnęk Konrad (Gabciuch Lutoryż) 9
Krupa Bartłomiej (7n/z wspaniałych Rzeszów) 8
Pomykała Karol (Salos Rzeszów) 8
Bartak Jakub (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 7
Borkowski Dawid (Delta Rzeszów) 7
Cetnarski Grzegorz (Tipy.pl Rzeszów) 7
Drozd Wojciech (Orły Babica) 7
Farbaniec Konrad (OKS Otoka Mrowla) 7
Marszałek Michał (Gabciuch Lutoryż) 7
Wojnowski Tomasz (Tipy.pl Rzeszów) 7
Wota Daniel (Geodeci Rzeszów) 7
Bandelak Maciej (Geodeci Rzeszów) 6
Majcher Kamil (Retina Jaszczurex Rzeszów) 6
Wiącek Michał (Retina Jaszczurex Rzeszów) 6
Jabłoński Kamil (Salos Rzeszów) 5
Kowal Tomasz (Jelczanka Rzeszów) 5
Lech Tomasz (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 5
Rząsa Dawid (Delta Rzeszów) 5
Szurlej Michał (Orły Babica) 5
Tryba Jakub (Rodzinka Rzeszów) 5
Węgrzynek Piotr (7n/z wspaniałych Rzeszów) 5
Bieszczad Paweł (Retina Jaszczurex Rzeszów) 4
Brelik Witold (7n/z wspaniałych Rzeszów) 4
Gontarz Michał (Salos Rzeszów) 4
Jarosz Karol (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 4
Kornak Seweryn (Geodeci Rzeszów) 4
Kwoka Grzegorz (Jelczanka Rzeszów) 4
Pelc Michał (Tipy.pl Rzeszów) 4
Pomianek Patryk (OKS Otoka Mrowla) 4
Prawica Grzegorz (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 4
Szempruch Marcin (Jelczanka Rzeszów) 4
Szetela Sebastian (Delta Rzeszów) 4
Witkowski Jakub (Tipy.pl Rzeszów) 4
Derendarz Kamil (Gabciuch Lutoryż) 3
Gajdek Mateusz (Gabciuch Lutoryż) 3
Kowalik Kacper (Retina Jaszczurex Rzeszów) 3
Ludwin Paweł (Uniwersytet Rz. II Rzeszów) 3
Piękoś Arkadiusz (Delta Rzeszów) 3
Szeliga Gerard (Orły Babica) 3
Golesz Bartosz (Retina Jaszczurex Rzeszów) 2
Rabczak Szczepan (Delta Rzeszów) 2
Świder Patryk (Gabciuch Lutoryż) 2
Tłuczek Mateusz (Delta Rzeszów) 2

Wystepy PLAS HALA - Kielanówka
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek