PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
Zapisy 2016/17
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Organizator
Giełda PLAS
.
Sezon 2016/17
.
.
Archiwum
PLAS - sezon 2015/2016
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
Galeria
.
PLAS - sezon 2014/2015
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
PLAS - sezon 2013/2014
Cały Terminarz
.
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
I LIGA wiosna 2014
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
.
I LIGA 2013
Tabela
Tabela A
Tabela B
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
Turniej Otwarcia
Mecze
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2012/2013
Cały Terminarz
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA 2013
Mecze
Tabela
Tabela A
Tabela B
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
.

ARCHIWUM
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2010/2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
PLAS - sezon 2009/2010
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Sezon - 2008/2009
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
.
Sezon 2007
Drużyny
Wyniki
.
Medaliści PLAS

Najlepszy punktujacy
nazwisko imię punkty
Krawczak Przemysław (Galaktyczni Rzeszów) 70
Ziobro Tomasz (Predators Rzeszów) 61
Fabiński Adam (Jelczanka Rzeszów) 60
Wdowik Tomasz (Salos Moofa Rzeszów) 59
Adamiak Mateusz (Predators Rzeszów) 56
Świstara Mateusz (Union Jack Rzeszów) 56
Pająk Tomasz (Lider Rzeszów) 55
Skowron Bartłomiej (Union Jack Rzeszów) 55
Woś Korneliusz (Vendi-Mar Rzeszów) 51
Roman Łukasz (Fizjo Team UR Rzeszów) 50
Bandelak Tomasz (Kretes Rzeszów) 49
Czajor Piotr (Galaktyczni Rzeszów) 49
Kulasa Jakub (Galaktyczni Rzeszów) 47
Kuzian Damian (Fizjo Team UR Rzeszów) 44
Leszkowicz Przemysław (Predators Rzeszów) 43
Drżał Marcin (Fizjo Team UR Rzeszów) 42
Mitka Rafał (Salos Moofa Rzeszów) 42
Pociask Dominik (Galaktyczni Rzeszów) 41
Grendysa Patryk (Lider Rzeszów) 39
Miś Grzegorz (ŁKS Łukawiec) 39
Pukała Janusz (ŁKS Łukawiec) 39
Wilski Łukasz (Kretes Rzeszów) 39
Błażej Wiktor (Vendi-Mar Rzeszów) 38
Miś Sebastian (ŁKS Łukawiec) 38
Kachmarchyk Dmytro (Predators Rzeszów) 36
Wilczyński Mariusz (Union Jack Rzeszów) 36
Dąbrowski Bogusław (Lider Rzeszów) 35
Filip Krzysztof (Union Jack Rzeszów) 34
Hałoń Piotr (Jelczanka Rzeszów) 34
Puziewicz Mariusz (ŁKS Łukawiec) 34
Witek Konrad (Retina Rzeszów) 33
Kaczor Konrad (Salos Moofa Rzeszów) 32
Paśko Bartłomiej (Fizjo Team UR Rzeszów) 32
Kubicki Paweł (Fizjo Team UR Rzeszów) 31
Kowal Tomasz (Resset Rzeszów) 29
Buczak Szymon (Retina Rzeszów) 28
Groszek Piotr (Lider Rzeszów) 28
Latusek Andrzej (Union Jack Rzeszów) 28
Kwoka Grzegorz (Jelczanka Rzeszów) 27
Pilch Michał (Kretes Rzeszów) 27
Bober Andrzej (Jelczanka Rzeszów) 26
Dobel Marcin (Galaktyczni Rzeszów) 25
Kaczor Adam (Predators Rzeszów) 24
Pyza Arkadiusz (Union Jack Rzeszów) 24
Wojnowski Tomasz (Resset Rzeszów) 23
Kochanowicz Dawid (Resset Rzeszów) 22
Gamracki Piotr (Salos Moofa Rzeszów) 21
Bandelak Maciej (Kretes Rzeszów) 20
Drajczyk Sebastian (Salos Moofa Rzeszów) 20
Lubas Damian (Retina Rzeszów) 20
Mikłasz Jerzy (Resset Rzeszów) 20
Piekarz Andrzej (Kretes Rzeszów) 20
Tyburczy Jacek (Fizjo Team UR Rzeszów) 20
Baran Arkadiusz (Vendi-Mar Rzeszów) 18
Kuchciak Maciej (Vendi-Mar Rzeszów) 17
Rochacki Marcin (Resset Rzeszów) 17
Wlazło Dawid (ŁKS Łukawiec) 17
Brzozowski Jerzy (Kretes Rzeszów) 16
Górny Witold (Jelczanka Rzeszów) 16
Tereszkiewicz Andrzej (Lider Rzeszów) 16
Miąsik Bartłomiej (Jelczanka Rzeszów) 15
Guzek Mateusz (ŁKS Łukawiec) 13
Markowski Radosław (Retina Rzeszów) 13
Skawina Jakub (Lider Rzeszów) 13
Wilk Kamil (Vendi-Mar Rzeszów) 13
Marek Rafał (Resset Rzeszów) 11
Ślęczka Krzysztof (Lider Rzeszów) 10
Żarek Tomasz (Retina Rzeszów) 10
Cios Piotr (Galaktyczni Rzeszów) 9
Dołowacki Łukasz (Union Jack Rzeszów) 9
Latusek Rafał (Union Jack Rzeszów) 9
Socha Marcin (Predators Rzeszów) 9
Bajorek Wojciech (Galaktyczni Rzeszów) 8
Bandelak Jakub (Resset Rzeszów) 8
Dymek Damian (Predators Rzeszów) 8
Jakubczak Michał (Retina Rzeszów) 8
Lewczak Rafał (Retina Rzeszów) 8
Murias Paweł (Salos Moofa Rzeszów) 8
Sopala Kamil (Resset Rzeszów) 8
Pichór Mateusz (Vendi-Mar Rzeszów) 7
Pyrcz Krzysztof (Jelczanka Rzeszów) 7
Rzeźnik Paweł (Kretes Rzeszów) 7
Warzocha Michał (Lider Rzeszów) 7
Winiarz Mateusz (Vendi-Mar Rzeszów) 7
Znamirowski Mateusz (Fizjo Team UR Rzeszów) 7
Kretowicz Wojciech (Salos Moofa Rzeszów) 6
Matuła Filip (Kretes Rzeszów) 6
Błądziński Jacek (Galaktyczni Rzeszów) 5
Dudek Radosław (Resset Rzeszów) 5
Dziok Bartłomiej (Jelczanka Rzeszów) 5
Kotowicz Karol (Vendi-Mar Rzeszów) 5
Kalita Karol (Retina Rzeszów) 4
Khalil Adam (Retina Rzeszów) 4
Lipski Wojciech (Vendi-Mar Rzeszów) 4
Rok Tomasz (Resset Rzeszów) 4
Rytarowski Piotr (Union Jack Rzeszów) 4
Bachórz Andrzej (Union Jack Rzeszów) 3
Chmiel Mateusz (Retina Rzeszów) 3
Księżak Jerzy (Kretes Rzeszów) 3
Piechota Tomasz (Retina Rzeszów) 3
Sołopatycz Maciej (Predators Rzeszów) 3
Szala Paweł (ŁKS Łukawiec) 3
Szczepański Łukasz (ŁKS Łukawiec) 2
Szylar Maksymilian (Fizjo Team UR Rzeszów) 2
Wlazło Karol (ŁKS Łukawiec) 2
Gierlach Jakub (Salos Moofa Rzeszów) 1
Kilar Piotr (Fizjo Team UR Rzeszów) 1
Wójs Szymon (Lider Rzeszów) 1
Ziemiański Patryk (Salos Moofa Rzeszów) 1

Wystepy PLAS HALA - Kielanówka
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek