PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
Zapisy 2016/17
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Organizator
Giełda PLAS
.
Sezon 2016/17
.
.
Archiwum
PLAS - sezon 2015/2016
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
Galeria
.
PLAS - sezon 2014/2015
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
PLAS - sezon 2013/2014
Cały Terminarz
.
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
I LIGA wiosna 2014
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
.
I LIGA 2013
Tabela
Tabela A
Tabela B
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
Blokujący Ligi
.
Turniej Otwarcia
Mecze
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2012/2013
Cały Terminarz
SUPERLIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA 2013
Mecze
Tabela
Tabela A
Tabela B
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Mecze
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
.

ARCHIWUM
.
PLAS - sezon 2011/2012
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
I LIGA wiosna 2012
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Turniej Otwarcia 2011
Wyniki
Grupa A
Grupa B
.
PLAS - sezon 2010/2011
I LIGA WIOSNA 2011
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
SUPERLIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
PLAS - sezon 2009/2010
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
I LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
II LIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
Zawodnik Ligi
.
Sezon - 2008/2009
EKSTRALIGA
Tabela
Wyniki
Punktujący Ligi
Serwujący Ligi
.
Sezon 2007
Drużyny
Wyniki
.
Medaliści PLAS

Najlepszy punktujacy
nazwisko imię punkty
Flaga Kamil (The Nobodies Rzeszów) 116
Miś Sebastian (ŁKS Łukawiec) 105
Świstara Mateusz (Union Jack Rzeszów) 99
Pępek Michał (Klima Błażowa) 98
Pyza Arkadiusz (Union Jack Rzeszów) 93
Kielar Łukasz (Marand Zaczernie) 90
Łukaszek Artur (SziK Volley Team Tyczyn) 81
Chlebek Kamil (Klima Błażowa) 79
Kubas Damian (SziK Volley Team Tyczyn) 78
Ziobro Tomasz (The Nobodies Rzeszów) 72
Miś Grzegorz (ŁKS Łukawiec) 70
Pociask Dominik (Galaktyczni Rzeszów) 70
Bachórz Marcin (Union Jack Rzeszów) 69
Pęczar Grzegorz (The Nobodies Rzeszów) 67
Bandelak Tomasz (Kretes Rzeszów) 66
Dynia Paweł (SziK Volley Team Tyczyn) 64
Urban Michał (Marand Zaczernie) 62
Czajor Piotr (Galaktyczni Rzeszów) 61
Skóra Paweł (SziK Volley Team Tyczyn) 61
Puziewicz Mariusz (ŁKS Łukawiec) 60
Hadała Mateusz (SziK Volley Team Tyczyn) 55
Kochanowicz Dawid (Kretes Rzeszów) 55
Śliż Piotr (The Nobodies Rzeszów) 53
Wyskiel Jarosław (Klima Błażowa) 52
Kielar Damian (Marand Zaczernie) 51
Krawczak Przemysław (Galaktyczni Rzeszów) 51
Bernarczyk Konrad (SziK Volley Team Tyczyn) 48
Bandelak Maciej (Kretes Rzeszów) 47
Dobel Marcin (Galaktyczni Rzeszów) 47
Wlazło Dawid (ŁKS Łukawiec) 45
Ziobro Adam (The Nobodies Rzeszów) 45
Słaby Adam (Klima Błażowa) 44
Djabou Jakub (Klima Błażowa) 42
Bosak Sławomir (Galaktyczni Rzeszów) 41
Bajorek Wojciech (Galaktyczni Rzeszów) 40
Kulasa Jakub (Galaktyczni Rzeszów) 39
Kosiorowski Piotr (SziK Volley Team Tyczyn) 35
Wilczyński Mariusz (Union Jack Rzeszów) 35
Pępek Mateusz (Klima Błażowa) 34
Kloc Konrad (Marand Zaczernie) 33
Socha Marcin (The Nobodies Rzeszów) 31
Rzeźnik Kamil (Marand Zaczernie) 30
Wilski Łukasz (Kretes Rzeszów) 30
Filip Krzysztof (Union Jack Rzeszów) 29
Pępek Bartosz (Klima Błażowa) 27
Pilch Michał (Kretes Rzeszów) 26
Skowron Bartłomiej (Union Jack Rzeszów) 25
Kowal Tomasz (Kretes Rzeszów) 24
Gomółka Łukasz (The Nobodies Rzeszów) 20
Kot Michał (Marand Zaczernie) 20
Latusek Andrzej (Union Jack Rzeszów) 20
Kruczek Grzegorz (Klima Błażowa) 18
Krupski Kamil (ŁKS Łukawiec) 15
Piszcz Bartosz (Klima Błażowa) 15
Woźny Konrad (Marand Zaczernie) 14
Łyko Kamil (Marand Zaczernie) 12
Koziarz Rafał (Union Jack Rzeszów) 11
Latusek Rafał (Union Jack Rzeszów) 11
Wilczek Arkadiusz (Marand Zaczernie) 11
Leniart Jakub (Klima Błażowa) 10
Sondej Sebastian (Kretes Rzeszów) 10
Pępek Filip (Klima Błażowa) 9
Błądziński Jacek (Galaktyczni Rzeszów) 8
Wlazło Karol (ŁKS Łukawiec) 8
Wesołowski Tomasz (Kretes Rzeszów) 6
Rok Tomasz (Kretes Rzeszów) 5
Zdeb Patryk (ŁKS Łukawiec) 5
Woźny Leszek (Galaktyczni Rzeszów) 4
Bachórz Andrzej (Union Jack Rzeszów) 3
Smorąg Sebastian (SziK Volley Team Tyczyn) 3
Szpieć Tomasz (SziK Volley Team Tyczyn) 3
Cios Piotr (Galaktyczni Rzeszów) 2
Miś Mateusz (ŁKS Łukawiec) 1
Sewerniak Andrzej (The Nobodies Rzeszów) 1

Wystepy PLAS HALA - Kielanówka
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek